Join The Fan Lab, a private Fandom research community for users in the US and UK where you will be asked to share your opinions on all things gaming and entertainment! Click here to see if you qualify

Oficiální Astroneer Wiki

Z Astroneer Wiki
Přejít na: navigace, hledání
Vítejte na oficiální wikipedii Astroneera
Astroneerův referenční manuál napsaný a udržovaný hráči.
Astroneer Char.png
O Astroneer

Astroneer je hra o vesmírném cestování, tvořivosti a schopnosti přežití. Hru vyvíjí společnost System Era. Oficiální vydání bylo vypuštěno 6. února 2019. Před tímto datem hra zažila 2 roky intenzivního vývoje v Early Access.

Prozkoumejte a využívejte vzdálené světy v Astroneeru - hře leteckého průmyslu a meziplanetárního průzkumu.

Náhlý vývoj technologie pro rychlé cestování v prostoru umožňuje rychlé a nenáročné cesty k hvězdám. Exo Dynamics, dominantní konglomerát v novém oboru, otevřel lety odvážným občanům na Zemi. Stejně jako zlatý prach Yukonů se vlny dobrodruhů podepisují, aby se vydali do nové hranice, riskovali všechno, aby se snažili hledat své štěstí v nejvzdálenějších oblastech galaxie. Toto jsou Astroneeři.

Jako Astroneer musíte najít způsob, jak vytvořit život na jednom z mnoha drsných nových světů. Projděte terénem, abyste odhalili drahocenné artefakty a materiály, které můžete použít k tomu, abyste poháněli vaši snahu stát se bohatým baronem ve hvězdách. Po cestě objevte zvláštnosti, položte otázky a odhalte tajemství. Možná není všechno tak, jak se zdá.

Oficiální tweety
Karty hlavní stránky: 1 · 2 · 3 · 4. Chcete-li otestovat změny, použijte kartu pískoviště. Změny na hlavní stránce lze navrhnout na našem Discord Server.