Oprava 1.0.6

Z Astroneer Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Primární zaměření této verze je řešení vrcholných havárií, které vidíme ve volné přírodě. Tato oprava také obsahuje některá vylepšení výkonu a další opravy chyb.

Opraveno několik našich nejčastěji hlášených havárií zvyšujících celkovou stabilitu. Nejvíce pozoruhodně, máme pevnou havárii, která by se vyskytla při ukládání hry, což způsobí, že uložená hra bude poškozena. Uložené hry ovlivněné tímto problémem by se měly znovu přehrát i po instalaci této aktualizace.

Vylepšila výkon systému Terrain, konkrétně při deformaci velkého množství terénu.

Opravena chyba, kdy by Výzkumné vzorky připojené ke dnu Hazardů spadly terénem, ​​když by byl Hazard vykopán. Opraven problém, kdy klienti neviděli odpovídající stav Oxygenator v hrách pro více hráčů. Opravena chyba, kdy podkopávání velkých vraků EXO by způsobilo, že by se divoce chvěli, zatímco hledají stabilní místo odpočinku. Opraven problém kolize na některých větších skalách a formacích na Vesanii. Opravena chyba, kdy by hrozby byly zničeny příliš rychle při vykopání. Oprava mění unburying chování v celé hře být více konzistentní pro všechny objekty. Opravena chyba, která způsobila smrštění listů při sklizni pomocí nástroje Terrain Tool v maximálním rozsahu Provedeno několik drobných změn v četnosti hlášení pokroků ve hře. To by nemělo mít žádný vnější vliv na hru, ale bude stabilizovat spojení se službou.