Třídy

Z Astroneer Wiki
Přejít na: navigace, hledání

Velikostní třídy jsou používány ke třídění mnoha itemů, zdrojů, vybavení a modulů. Tento systém je založen na různých druzích připojení jednotlivých itemů, titanium a malý generátor mají jeden typ, velký výzkumný vzorek a střední větrná turbína mají další, atp.

Malé / Třída 1[editovat | editovat zdroj]

Tato třída zahrnuje malé itemy, doplňky a zdroje, které zabírají pouze jeden slot a mohou být přesunuty bez pomůcek. Takové itemy se vejdou do batohu a dají se připojit téměř všude. Doplňky si vytváří i vlastní malou platformu po položení na zem.

Střední / Třída 2[editovat | editovat zdroj]

V této třídě jsou větší itemy a moduly, které se už nedají umístit do hráčova inventáře, ale pořád mohou být jednoduše přesunuty a potřebují dva spárované sloty. Jsou to třeba velký výzkumný vzorek a bedny obsahující platformy nebo moduly. Tyto itemy se dají připojit po na všechny platformy (mimo malých, ty se generují pouze pro doplňky), dále také na všechny rovery a raketoplány (na malé typy se potom ale nevejde sedadlo) nebo velká úložiště.

Velké / Třída 3[editovat | editovat zdroj]

Tady jsou velké moduly, většinou stavby, které nemohou být přemístěny samostatně nebo pouze s navijákem a které potřebují 4 propojené sloty na postavení. Dají se položit na velké platformy a extra velkou platformu A, střední a velké rovery a raketoplány (na střední rover se potom ale vejde sedadlo pouze na předek a na střední raketoplán vůbec).

Extra Velké / Třída 4[editovat | editovat zdroj]

Tato třída zahrnuje pouze extra velké úložiště, jediné věci, kam se vejde jsou velký rover a raktoplán (na rover se potom ale vejde sedadlo pouze na předek a na raketoplán vůbec) a také extra velká platforma A.

Poměr efektivity[editovat | editovat zdroj]